loading

WWE Universe HİLELİ v 1.4.0 MOD APK İNDİR


WWE Universe

Açıklama:
WWE Universe – spor simülatörü, oyuncunun güreş yarışmalarına katılabileceği spor simülatörü. Spor yıldızlarından birini seçerseniz, ünlü düşmanlara karşı savaşlara katılacaksınız. Rakibini yenmek için birkaç başarılı kombinasyon var. Ekrana basit bir dokunuşla kontrol edilir. Oyuncular sadece turnuvalara katılamazlar, aynı zamanda karakterlerini geliştirebilir ve en güçlü sporcularla yüzleşmek için arkadaşlarıyla takım kurabilirler.
Özellikler:
* HER nesil en sevdiğiniz süper starlar olarak oynayın
* Otantik hikayeler sizi doğrudan harekete geçirir
* TV’nizde tanıtımla ilgili canlı içeriği keşfedin
* Günlük etkinliklerde ve zorluklarda dünyadaki diğer oyuncularla yarışın
* Haftalık etkinliklere katılın ve listenizin en iyisi olduğunu kanıtlayın

 

WWE Universe HİLELİ v
1.4.0 MOD APK İNDİR

 

 

WWE Universe HİLELİ v
1.4.0 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
WWE Universe dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
WWE Universe Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

WWE Universe apkWWE Universe apk hileWWE Universe apk modWWE Universe full apkWWE Universe hileWWE Universe hile apkWWE Universe hileli apkWWE Universe indirWWE Universe mod apkWWE Universe para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir