loading

Who Wants to Be a Millionaire Trivia HİLELİ v 33.0.1 MOD APK İNDİR


Who Wants to Be a Millionaire Trivia

Açıklama:
Kim milyoner olmak ister? Diğer bilgiler ve Diğer bilgiler – bu kategorideki en iyi testlerden biri. Oyuncular en karmaşık ve klasik oyun mekaniğini alırlar. Soru, dört cevap, bazı ipuçları ve tahmini miktara uzun bir yol. Kademeli olarak artan karmaşıklık, sadece “beyin yıkamayı” tamamen değil, aynı zamanda bursunuzu paralel olarak pompalamanızı da sağlar. Kaybettikten sonra yeni ve ilginç bir şey öğrenebilirsiniz. Güzel grafikler ve tanınabilir tasarım Milyoner ıvır zıvır şeyler sadece en olumlu izlenimler bırakıyor.
Özellikler:
* Yeni şehirlerin kilidini aç ve bir milyoner hakkında yeni deneyimler için dünyayı dolaş!
* 50:50 gibi klasik sınav desteklerini kullanın, bir kitleye ve yeni bir uzmana bir uzmana sorun!
* Herhangi bir trivia meydan kazanmak için trivia uzman ekibinin kilidini!
* Günlük skor tablosunun üstüne çıkın ve arkadaşlarınıza ve ailenize karşı kazanın!
* Her zaman yeni şeyler, ve kim milyoner olacak?
* Çevrimdışı modda hareket halindeyken Milyoner ıvır zıvır şeyler oyna ve kazan!

 

Who Wants to Be a Millionaire Trivia HİLELİ v
33.0.1 MOD APK İNDİR

 

 

Who Wants to Be a Millionaire Trivia HİLELİ v
33.0.1 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Who Wants to dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Who Wants to Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Who Wants to Be a Millionaire Trivia apkWho Wants to Be a Millionaire Trivia apk hileWho Wants to Be a Millionaire Trivia apk modWho Wants to Be a Millionaire Trivia full apkWho Wants to Be a Millionaire Trivia hileWho Wants to Be a Millionaire Trivia hile apkWho Wants to Be a Millionaire Trivia hileli apkWho Wants to Be a Millionaire Trivia indirWho Wants to Be a Millionaire Trivia mod apkWho Wants to Be a Millionaire Trivia para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir