loading

Scanner Pro PDF Doc Scan HİLELİ v 1.0.3 MOD APK İNDİR


Scanner Pro PDF Doc Scan

Açıklamalar . Scanner Pro, bir kağıt belgenin dijital sürümünü taramak ve saklamak için en iyi uygulamadır. Scanner Pro makbuzlardan çok sayfalı belgelere kadar tüm belgeleri tarayabilir. Scanner Pro kenarları otomatik olarak algılar ve bozulmayı ve geometriyi düzeltir. Scanner Pro mükemmel anlık görüntüleri değiştirir, e-postayla gönderir ve yükler. Taramayı metne dönüştürmek için OCR kullanın.
Özellikler

+ Belgeleri PDF veya JPG formatında tarayın
+ Arama, düzenleme ve dışa aktarma için OCR işlevi
+ Belgenin kenarını otomatik olarak algılar.
+ Renkli veya gri veya siyah beyaz tonlarında tarayın
+ Çok yönlü tarama
+ Taramalar cihazınıza görüntü veya PDF formatında kaydedilir.
+ Otomatik Alan Tespiti
+ PDF dosyalarındaki belgeleri kırpma ve düzenleme
+ Belgeleri düzenlemek için klasör oluşturma
+ PDF’leri arkadaşlarınızla veya sosyal ağlarda paylaşın

Gereken Android sürümleri: KitKat [4.4–4.4.4] – Lollipop [5.0–5.0.2] – Marshmallow [6.0 -6.0. 1] – Nuga [7.0 – 7.1.1] – Oreo [8.0-8.1]

 

Scanner Pro PDF Doc Scan HİLELİ v
1.0.3 MOD APK İNDİR

 

 

Scanner Pro PDF Doc Scan HİLELİ v
1.0.3 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Scanner Pro PDF dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Scanner Pro PDF Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Uygulamalar

Scanner Pro PDF Doc Scan apkScanner Pro PDF Doc Scan apk hileScanner Pro PDF Doc Scan apk modScanner Pro PDF Doc Scan full apkScanner Pro PDF Doc Scan hileScanner Pro PDF Doc Scan hile apkScanner Pro PDF Doc Scan hileli apkScanner Pro PDF Doc Scan indirScanner Pro PDF Doc Scan mod apkScanner Pro PDF Doc Scan para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir