loading

My Little Paradise Resort Management Game HİLELİ v 1.9.24 MOD APK İNDİR


My Little Paradise Resort Management Game

Açıklama:
My Little Paradise Resort Yönetim Oyunu – eğlenceli ve düşünceli oyun özellikleri ve nitelikleri ile yaratıcı oyunların tüm hayranlarını tatmin edecek güzel grafik gündelik tasarım. Oyuncular, terk edilmiş bir tropik tesise seyahat etmeye ve onu eskisinden daha etkileyici bir şeye, turistlerin zevkine dönüştürmeye çalışacaklar. Ve görevi tamamlamak için çeşitli araçlara, çözümlere, eylemlere, destek karakterlerine ve sıkı çalışmanın bir sonucu olarak işlerin nasıl görünmesi gerektiğine dair kendi fikirlerine sahipler.
Özellikler:
* Gel ve zümrüt yeşili deniz dalgalarını ve muhteşem manzarayı gör
* Çatı katındaki kafede bir fincan kahvenin tadını çıkarın
* Sıcakken şezlong veya çok sıcak ve dinlenme durumunda kabin kullanın.
* Tatilinizi istediğiniz gibi tasarlayın ve süsleyin
* Ne kadar takı var, daha fazla müşteri gelecek
* Arkadaşlar faydalı para birimi olan kalpler gönderebilir ve alabilir.

 

My Little Paradise Resort Management Game HİLELİ v
1.9.24 MOD APK İNDİR

 

 

My Little Paradise Resort Management Game HİLELİ v
1.9.24 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
My Little Paradise dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
My Little Paradise Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

My Little Paradise Resort Management Game apkMy Little Paradise Resort Management Game apk hileMy Little Paradise Resort Management Game apk modMy Little Paradise Resort Management Game full apkMy Little Paradise Resort Management Game hileMy Little Paradise Resort Management Game hile apkMy Little Paradise Resort Management Game hileli apkMy Little Paradise Resort Management Game indirMy Little Paradise Resort Management Game mod apkMy Little Paradise Resort Management Game para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir