loading

My Home Design Modern City HİLELİ v 2.3.0 MOD APK İNDİR


My Home Design Modern City

Açıklama:
My Home Design Modern City – , bir tasarım odası simülatörünün unsurlarını birleştiren klasik bir bulmaca oyunudur. Chloe ve Liam karakterleriyle birlikte kullanıcı, yatak odaları, oturma odaları, mutfaklar, banyolar ve diğer odaların iç mekanlarını tasarlayacak. Gerekli parayı almak için oyuncunun “arka arkaya üç” aşamasından geçmesi gerekir.
Özellikler:
* Modern City’de mutfaklar, oturma odaları, yatak odaları ve daha fazlasını tasarlayın, yenileyin, yeniden şekillendirin!
* Heyecan verici ve bağımlılık yapan 3 bulmaca eşleştirme!
* İç tasarımcılar ve alıcılar arasındaki komik ve eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın!
* Kendinizi ifade edin ve iç tasarım becerilerinizi geliştirin!
* Ücretsiz ve çevrimdışı oynayın!

 

My Home Design Modern City HİLELİ v
2.3.0 MOD APK İNDİR

 

 

My Home Design Modern City HİLELİ v
2.3.0 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
My Home Design dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
My Home Design Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

My Home Design Modern City apkMy Home Design Modern City apk hileMy Home Design Modern City apk modMy Home Design Modern City full apkMy Home Design Modern City hileMy Home Design Modern City hile apkMy Home Design Modern City hileli apkMy Home Design Modern City indirMy Home Design Modern City mod apkMy Home Design Modern City para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir