loading

Monster House Legendary Puzzle RPG Quest HİLELİ v 11.3 MOD APK İNDİR


Monster House Legendary Puzzle RPG Quest

Açıklama:
Monster House Efsanevi Bulmaca RPG Görevi – canavarlarla savaşmanız gereken klasik üçü bir arada bulmaca ve RPG kombinasyonu. Kullanıcı, renkli taşları uzun zincirlerde birleştirdiği ilginç yüzleşmeler bulur. Her başarılı kombinasyondan sonra düşmana hasar verilir. Hareket süresi sınırlı olduğu için eylemler hızlı bir şekilde tamamlanmalıdır. Seviyelerde hızlı ilerleme, karakterlerinizin pompalanmasına ve koleksiyona yeni kahramanların çekilmesine yardımcı olacaktır.
Özellikler:
PVP arenasında dünyadaki diğer oyuncularla savaşın.
* En iyisini kazanmak için efsanevi kuleye mümkün olduğunca yükseğe tırmanın
* Her gün tamamlamak için birden fazla görev!
* Muhteşem ödüller için her hafta heyecan verici bir etkinlik!
* Yolundaki tüm düşmanları kırmak için canavar imparatorluğunu kur.

 

Monster House Legendary Puzzle RPG Quest HİLELİ v
11.3 MOD APK İNDİR

 

 

Monster House Legendary Puzzle RPG Quest HİLELİ v
11.3 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Monster House Legendary dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Monster House Legendary Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Monster House Legendary Puzzle RPG Quest apkMonster House Legendary Puzzle RPG Quest apk hileMonster House Legendary Puzzle RPG Quest apk modMonster House Legendary Puzzle RPG Quest full apkMonster House Legendary Puzzle RPG Quest hileMonster House Legendary Puzzle RPG Quest hile apkMonster House Legendary Puzzle RPG Quest hileli apkMonster House Legendary Puzzle RPG Quest indirMonster House Legendary Puzzle RPG Quest mod apkMonster House Legendary Puzzle RPG Quest para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir