loading

Merge Ninja Star 2 HİLELİ v 1.0.243 MOD APK İNDİR


Merge Ninja Star 2

Açıklama:
Birleştir Ninja Star 2 – ekip oyuncularında heyecan verici bir eski okul rol yapma rol yapma projesi, düşman topraklarında yol alan bir ninja ekibine liderlik ediyor. Şef mekaniği aynı shurikeni birleştirerek daha güzel ve keskin hale gelecek. Hangi düşmanları parçalamak için daha üretken olacak. Başarılı baskınlar ödüller ve ek finanslar getirir ve sırayla ekibinizi yükseltmenize, yeni fırsatlar keşfetmenize, tüm unsurları kişiselleştirmenize ve çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.
Özellikler:
* Basit kullanım
* Dünyanın en havalı oyunu
* İnanılmaz derecede komik
* Tatmin edici beceri etkileri
* Bekleme modunda basit rol yapma oyunu

 

Merge Ninja Star 2 HİLELİ v
1.0.243 MOD APK İNDİR

 

 

Merge Ninja Star 2 HİLELİ v
1.0.243 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Merge Ninja Star dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Merge Ninja Star Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Merge Ninja Star 2 apkMerge Ninja Star 2 apk hileMerge Ninja Star 2 apk modMerge Ninja Star 2 full apkMerge Ninja Star 2 hileMerge Ninja Star 2 hile apkMerge Ninja Star 2 hileli apkMerge Ninja Star 2 indirMerge Ninja Star 2 mod apkMerge Ninja Star 2 para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir