loading

Instasize Photo Editor Picture Collage Maker HİLELİ v 4.0.58 MOD APK İNDİR


Instasize Photo Editor Picture Collage Maker

Açıklamalar: Instasize, fotoğrafları düzenlemek ve içerik oluşturucular için kolajlar oluşturmak için kullanılan bir uygulamadır. Resimler, çerçeveler, efektler ve daha fazlası için filtrelerle eksiksiz bir fotoğraf düzenleme deneyimi yaşayın. Öne çıkan mükemmel düzenlemeleri oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey.
Özellikler:

+ GÖRÜNTÜLER İÇİN DOĞAL GELİŞTİRİLMİŞ FİLTRELER
+ AYARLARI DÜZENLE
+ KOLEJ MAKİNESİ
+ PRO Yazı Tipleri ve metin düzenleyici
+ SINIRLAMALAR
+ DEĞİŞİM + SERBEST HASAT
+ ANINDA PREMIUM
+ ÖZELLİKLERİ AL

Android’in gerekli sürümleri: KitKat [4.4–4.4.4] – Lolipop [5.0–5.0.2] – Hatmi [6.0 – 6.0.1] – Nuga [ 7,0 – 7,1,1] – Oreo [8,0-8,1]

 

Instasize Photo Editor  Picture Collage Maker HİLELİ v
4.0.58 MOD APK İNDİR

 

 

Instasize Photo Editor  Picture Collage Maker HİLELİ v
4.0.58 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Instasize Photo Editor dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Instasize Photo Editor Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Uygulamalar

Instasize Photo Editor Picture Collage Maker apkInstasize Photo Editor Picture Collage Maker apk hileInstasize Photo Editor Picture Collage Maker apk modInstasize Photo Editor Picture Collage Maker full apkInstasize Photo Editor Picture Collage Maker hileInstasize Photo Editor Picture Collage Maker hile apkInstasize Photo Editor Picture Collage Maker hileli apkInstasize Photo Editor Picture Collage Maker indirInstasize Photo Editor Picture Collage Maker mod apkInstasize Photo Editor Picture Collage Maker para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir