loading

Idle Miner Tycoon Mine Manager Simulator HİLELİ v 3.04.0 MOD APK İNDİR


Idle Miner Tycoon Mine Manager Simulator

Açıklama:
Boşta Miner Tycoon Mayın Yöneticisi Simülatörü
– Oyuncuların endüstriyel altın madenciliğini seçtiği “Simülatör Musluğu”. Sadece çok küçük bir gelir getirirken küçük bir şaft aldım, ancak gelişime sorumlu bir şekilde yaklaştı ve operasyon onu inanılmaz derecede karlı bir şirket haline getirecek. Ekipmanınızı yükseltin, asistanları ve ek personeli kiralayın ve her seviyede düzenli olarak kontrol edilmeyi unutmayın.
Özellikler:
* Gelirinizi artırmak için iş akışınızı otomatikleştirin
* Çevrimdışı olsanız bile nakit alın
* Ekonominizi artırmak için bir veya iki akıllı yatırımdan yararlanın
* Çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak için yöneticileri işe alın
* Her menajerin özel bir iş adamı etkisi vardır

 

Idle Miner Tycoon Mine Manager Simulator HİLELİ v
3.04.0 MOD APK İNDİR

 

 

Idle Miner Tycoon Mine Manager Simulator HİLELİ v
3.04.0 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Idle Miner Tycoon dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Idle Miner Tycoon Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Idle Miner Tycoon Mine Manager Simulator apkIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator apk hileIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator apk modIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator full apkIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator hileIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator hile apkIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator hileli apkIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator indirIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator mod apkIdle Miner Tycoon Mine Manager Simulator para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir