loading

Hungry Shark Evolution HİLELİ v 7.7.0 MOD APK İNDİR


Hungry Shark Evolution

Açıklama:
Aç Köpekbalıklarının Evrimi – Bu, Köpekbalıkları olarak oynadığınız heyecan verici yeni bir sualtı macerasıdır. Oyunda büyük bir köpekbalığı değil rolüyle oynamaya başlayacağız. Oyunda köpekbalığı büyümeye başlar ve büyük bir ölüm makinesi haline gelir. Oyun inanılmaz sakinleri ile inanılmaz sualtı dünyaları ortaya çıkaracaktır. Mükemmel bir grafik kullanıcı arayüzü ve mükemmel ses efektleri ile üç boyutlu oyun işleme.
Özellikler:
* Bir düzineden fazla benzersiz köpek balığı ve diğer kurgusal yaratıkların kilidini açın
* Dalgaların üstündeki ve altındaki açık dünyayı keşfedin
* Çarpıcı 3D grafiklerin ve ses efektlerinin tadını çıkarın.
* Gizemli yaratıkları derinliklerinden keşfedin ve yiyip bitirin
* Yırtıcı yeteneklerinizi artırmak için küçük köpekbalıkları kiralayın

 

Hungry Shark Evolution HİLELİ v
7.7.0 MOD APK İNDİR

 

 

Hungry Shark Evolution HİLELİ v
7.7.0 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Hungry Shark Evolution dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Hungry Shark Evolution Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Hungry Shark Evolution apkHungry Shark Evolution apk hileHungry Shark Evolution apk modHungry Shark Evolution full apkHungry Shark Evolution hileHungry Shark Evolution hile apkHungry Shark Evolution hileli apkHungry Shark Evolution indirHungry Shark Evolution mod apkHungry Shark Evolution para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir