loading

Ego Sword Idle Sword Clicker HİLELİ v 1.32 MOD APK İNDİR


Ego Sword Idle Sword Clicker

Açıklama:
Ego Kılıcı Boşta Kılıç Tıklayıcısı – piksel grafikleri ve eylemi ile tıkırtı. Ana karakter, canlı bir kılıcı olan genç bir adamdır. Silahlar her zaman açtır ve çeşitli canavarların ruhlarını yemeyi tercih eder. Neyse ki, bu dünyada değiller ve karakter onlardan intikam almak istiyor. Böylece iki akıllı oyun peşinde koşar ve hedefe ulaşmada birbirlerine yardımcı olabilirler.
Özellikler:
* Nostaljik retro piksel sanatı
* 200’den fazla kılıç türü
* Heyecan duygusuyla dokunma eylemi
* Daha güçlü için yeniden doğuş sistemi
* Kılıcı geliştirmek için çeşitli sistemler

 

Ego Sword Idle Sword Clicker HİLELİ v
1.32 MOD APK İNDİR

 

 

Ego Sword Idle Sword Clicker HİLELİ v
1.32 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Ego Sword Idle dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Ego Sword Idle Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Ego Sword Idle Sword Clicker apkEgo Sword Idle Sword Clicker apk hileEgo Sword Idle Sword Clicker apk modEgo Sword Idle Sword Clicker full apkEgo Sword Idle Sword Clicker hileEgo Sword Idle Sword Clicker hile apkEgo Sword Idle Sword Clicker hileli apkEgo Sword Idle Sword Clicker indirEgo Sword Idle Sword Clicker mod apkEgo Sword Idle Sword Clicker para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir