loading

Bulu Monster HİLELİ v 7.0.3 MOD APK İNDİR


Bulu Monster

Açıklama:
Bulu Monster – Süper Pokémon Evreninin harika bir klonu. İnsanlar hala burada, eski zamanlarda bu dünyada yaşayan canavarlarla uyum içinde yaşıyorlar. Hayvanlarını güreş turnuvalarına gönderen eğitmenler de var. Oyuncaklar, elde tutulan canavarların tüm sevenlerine tavsiye edilir, oyuncular heyecan verici büyük bir kıtada, yüz elli canlı türünde maceralar ve takımlarla rakiplerin heyecan verici savaşlarını bekler. Oyuncağın Asya türünde bir numarası ve eğlenceli bir oyunu var.
Özellikler:
* Kullanıcının canavar arkadaşı Rania’yı görevlerden biri olarak kurtarmasına izin veren eğlenceli ve bağımlılık yapan bir hikaye.
* Keşfedilecek 14 farklı fantastik harita
* 50’den fazla NPC canavar eğitmenine meydan oku
* Canavar ekibinizi eğitin
* Kullanıcının arkadaşlarını davet etmesine, oyunu onlarla ilişkilendirmesine, Bulu adasında rekabet gücünü ve eğlenceyi artırmasına olanak tanıyan bir arkadaş kod sistemi.
* 150’den fazla farklı canavar toplayın

 

Bulu Monster HİLELİ v
7.0.3 MOD APK İNDİR

 

 

Bulu Monster HİLELİ v
7.0.3 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Bulu Monster dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Bulu Monster Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Bulu Monster apkBulu Monster apk hileBulu Monster apk modBulu Monster full apkBulu Monster hileBulu Monster hile apkBulu Monster hileli apkBulu Monster indirBulu Monster mod apkBulu Monster para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir