loading

Assassins Creed Rebellion Adventure RPG HİLELİ v 2.9.2 MOD APK İNDİR


Assassins Creed Rebellion Adventure RPG

Açıklama:
Assassin’s Creed Rebellion – Ubisoft’un Assassin ve Tapınakçıların Kardeşliği ile yüzleşmek için yeni projesi. Ve oyun mekaniği Fallout Shelter’a benzer. İspanyol Engizisyonu sırasında oyuncular İber Yarımadası’nda şubeye liderlik edecekler. Gönderen temsilcilerin işe yaraması, yeni üyelerin seçilmesi ve eğitilmesi için üssü donatacak ve genişleteceklerdir. Bunlar ve diğer görevler en sessiz anlarda bile sıkıcı olmaz.
Özellikler:
* KENDİ KARDEŞLERİNİZİ OLUŞTURUN
* Merkezinizi yönetin
* GÜÇLÜ ŞABLON INFILTRASYONU BAŞLIKLARI

 

Assassins Creed Rebellion Adventure RPG HİLELİ v
2.9.2 MOD APK İNDİR

 

 

Assassins Creed Rebellion Adventure RPG HİLELİ v
2.9.2 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
Assassins Creed Rebellion dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
Assassins Creed Rebellion Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

Assassins Creed Rebellion Adventure RPG apkAssassins Creed Rebellion Adventure RPG apk hileAssassins Creed Rebellion Adventure RPG apk modAssassins Creed Rebellion Adventure RPG full apkAssassins Creed Rebellion Adventure RPG hileAssassins Creed Rebellion Adventure RPG hile apkAssassins Creed Rebellion Adventure RPG hileli apkAssassins Creed Rebellion Adventure RPG indirAssassins Creed Rebellion Adventure RPG mod apkAssassins Creed Rebellion Adventure RPG para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir