loading

American Truck Simulator 2020 HİLELİ v 1.0 MOD APK İNDİR


American Truck Simulator 2020

Açıklama:
American Truck Simulator 2020 , Truck Simulator kategorisinin oldukça iyi bir temsilcisidir. Bu tür eğlence için, oyunculara sadece oyunun olağan klasik işlevleri değil, aynı zamanda oyunu daha heyecan verici ve zengin hale getiren hoş yenilikler de sunulmaktadır. Önlerinde ülke çapında uzun mesafeler var, sadece hızlı teslimat değil, aynı zamanda hareket hızını, çeşitli ekipman modellerini, iyileştirmeleri, yeni fırsatlar açma ve çok daha fazlasını seçme hassasiyetini gerektiren çeşitli kargolar oyuncuları kayıtsız bırakmayacak.
Özellikler:
* Amerikan kamyonunun gerçekçi fiziği
* Paralarla istediğiniz zaman seviyeleri atlayın
* Amerikan kargo taşıma simülatörü veya Euro Truck Simulator dahil olmak üzere beş farklı kamyon
* Güçlü 8 tekerlekli Amerikan Yayla Kamyonu
* Pek çok zorlu ve zorlu seviye

 

American Truck Simulator 2020 HİLELİ v
1.0 MOD APK İNDİR

 

 

American Truck Simulator 2020 HİLELİ v
1.0 MOD APK İNDİR
 

KURULUMU:
American Truck Simulator dosyamızı indirelim ve Apk dosyasını Aç’a tıklayıp yükleyelim.Yükleme Tamamlandığında Obb dosyamız mevcut değilse oyuna girip oynayabiliriz..
American Truck Simulator Obb dosyamız mevcut ise bu dosyamızı Zip veya Rar’dan çıkartıp Android/Obb kısmına kopyalamamız gerekiyor.Oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin ve bölümlerin kilidi açılmış olacaktır..

Oyunlar

American Truck Simulator 2020 apkAmerican Truck Simulator 2020 apk hileAmerican Truck Simulator 2020 apk modAmerican Truck Simulator 2020 full apkAmerican Truck Simulator 2020 hileAmerican Truck Simulator 2020 hile apkAmerican Truck Simulator 2020 hileli apkAmerican Truck Simulator 2020 indirAmerican Truck Simulator 2020 mod apkAmerican Truck Simulator 2020 para hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir